Agroturystyka kobyla góra

Agroturystyka kobyla góra

Dworek w borówkach

Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku? Chciałbyś się odprężyć i nie myśleć o tym, że ciągle nie nadążasz z wypełnianiem dokumentów w pracy? Marzysz o kilkudniowym pobycie na łonie natury? Chciałbyś wiedzieć jak to jest być budzonym przez ptaki a nie przez ostry dźwięk budzika? Dobrze trafiłeś!

agroturystyka kobyla góraDomowa kuchnia, przytulny dworek, wszechobecna przyroda to nasze znaki rozpoznawcze. Usytuowanie Dworku w Borówkach czyni z niego idealną bazę wypadową – położony jest bowiem przy splocie trzech tras turystycznych. Spacery po lesie i obcowanie z przyrodą z pewnością sprawi, że stres odejdzie w zapomnienie. Odpręż się, wybierz się na poszukiwanie grzybów, sprawdź czy jesteś spostrzegawczy na tyle, by zauważyć ptaki skryte gdzieś pomiędzy drzewami. Już kilka dni przebywania w otoczeniu natury i długie spacery zbawiennie wpłyną na organizm – zażyją Państwo ruchu, dotlenią organizm, zrelaksują się. Mogą Państwo po prostu wypoczywać korzystając z mebli tarasowych i wypoczynkowych lub relaksować się przy grillu.

Dla tych, którzy wolny czas wolą spędzać nieco bardziej aktywnie, przygotowaliśmy możliwość skorzystania z rowerów lub kijków pozwalających uprawiać nordic walking. Dnie spędzane na świeżym powietrzu z pewnością zaostrzą Państwa apetyt. Jesteśmy przygotowani również na to! Proponujemy Państwu kuchnię, która będzie swoistym powrotem do smaków i zapachów znanych z dzieciństwa – swojski chleb ze smalcem czy prażuchy ze skwarkami i kwaśne mleko to tylko niektóre z naszych propozycji. Agroturystyka Kobyla Góra – pozwól sobie na odrobinę wytchnienia i relaksu.