Kobyla Góra domki letniskowe

Kobyla Góra domki letniskowe

Dworek w Borówkach

Spędzenie urlopu w domku letniskowym jest doskonałym pomysłem dla całej rodziny czy bliskich znajomych. Pośród malowniczych krajobrazów otoczonych świerkowym lasem, możemy oddychać świeżym powietrzem i odpocząć od naszych codziennych obowiązków, szczególnie możemy to poczuć podczas długich spacerów po zjawiskowym lesie.

Dla kogo? Jeśli chodzi o rejon Kobyla Góra domki letniskowe nie jest trudno znaleźć. Dworek w Borówkach posiada szeroką ofertę wynajmu domków, przeznaczoną dla rodzin z dziećmi, przyjaciół czy wyjazdów rodzinnych.

kobyla góra domki letniskoweDla osób i grup przyjeżdżających do nas, posiadamy monitorowany parking. Dodatkowo, cały teren jest ogrodzony w celu zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa dla Państwa, a przede wszystkim dla Państwa dzieci. Aktywny wypoczynek Pragniemy, aby mogli Państwo w pełni zrelaksować się podczas pobytu u nas. Dlatego, do naszej oferty dołączamy plac zabaw dla dzieci. W przypadku dorosłych, istnieje możliwość skorzystania z rowerów na długie wycieczki po pięknym lesie, a także skorzystanie z kijów nordig walking podczas spacerów i zwiedzania Kobylej Góry.

Dodatkowa oferta gastronomiczna

Istnieje również możliwość skorzystania z posiadanej przez nas oferty gastronomicznej. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy możliwość zamówienia smacznych oraz domowych posiłków, a także deserów. Poprzez naszą ofertę potraw, pragniemy aby Państwo mogli powrócić do czasów swojego dzieciństwa. Istnieje również możliwość skorzystania z grilla oraz zrobienie tradycyjnego ogniska.

Serdecznie zapraszamy Państwa skorzystania z oferty Dworku – Kobyla Góra domki letniskowe!