pokoje gościnne Kobyla Góra

Pokoje gościnne Kobyla Góra

Pokoje w Dworku w Borówkach

Przekraczając próg naszego Dworku od razu trafią Państwo do holu – to miejsce, w którym można wypocząć wraz z całą rodziną, to swoiste miejsce spotkań. Można tu skorzystać między innymi z czajnika elektrycznego. To również miejsce, z którego udają się Państwo do wybranego wcześniej pokoju.

pokoje gościnne kobyla góraOferujemy Państwu trzy dwuosobowe pokoje oraz dwa trzyosobowe pokoje gościnne do wynajęcia. W każdym z nich znajduje się łazienka. Urządzając je, staraliśmy się zadbać o przytulną atmosferę, chcieliśmy by pokoje, które Państwu zaproponujemy przywodziły na myśl atmosferę domu, który z otwartymi ramionami przyjmuje wszystkich gości. Znajdą w nich Państwo wszystkie niezbędne meble i akcesoria dzięki czemu będą mogli się Państwo skupić wyłącznie na wypoczynku.

Dodatkowym walorem każdego pokoju jest widok z okna – jak wspaniale jest zasypiać widząc przed sobą zieleń i las a nie szare bloki! Zaaranżowaliśmy również specjalny pokój dla rodziny z małym dzieckiem: znajdziecie tu wszystko to, co jest niezbędne dla Waszego maluszka: łóżeczko dziecięce, krzesło do karmienia, wanienkę dla malucha, nocnik, koce, czy ręczniki. Każdy pokój posiada swoją nazwę, która bardzo dobrze oddaje jego klimat.

Proponujemy więc Państwu Pokój od lasu, Pokój słoneczny, Pokój wrzosowy, Pokój ratanowy oraz Apartament z balkonem. Jeżeli zależy Ci na wynajęciu pokoju, w którym będziesz mógł czuć się swobodnie, a przy okazji wypoczniesz, pokoje gościnne Kobyla Góra to zakwaterowanie, którego szukasz. Odwiedź nasz dworek i przekonaj się jak wspaniale można wypocząć wśród natury!