tanie kobyla góra noclegi

Tanie noclegi Kobyla Góra

Dworek w Borówkach

kobyla góra noclegiKobyla Góra jest niezwykle malowniczą krainą. W wyniku dużego otoczenia zielenią. lasami oraz zbiornikiem wodnym – możemy w pełni się zrelaksować. Dodatkowym aspektem jest niezwykle atrakcyjna cena, która pozwala na urlop w czasie całego roku. Do dyspozycji gości są 3 pokoje dwuosobowe, a także 2 pokoje trzyosobowe z łazienkami. Każdy z naszych pokoi jest urządzony tak, aby Państwo mogli poczuć się jak w domu. Posiadamy również duży taras, z którego w każdym momencie mogą skorzystać nasi wszyscy goście, w celu uchwycenia niezwykłych widoków. Udostępniamy naszym gościom telewizor, czajnik elektryczny, lodówkę, żelazko oraz deskę do prasowania. Dodatkowo, dla naszych gości posiadamy monitorowany parking.

Jeśli chodzi o tanie noclegi Kobyla Góra obfituje w różnego rodzaju ofertę agroturystyczną, wśród której szczególnie wyróżnia się nasz Dworek w Borówkach.

Kobyla Góra noclegi

tanie noclegi kobyla góraOferta dla rodzin w rejonie Kobyla Góra noclegi obejmuje również dla par z dziećmi. W swojej ofercie posiadamy możliwość skorzystania z łóżeczka dziecięcego oraz krzesełka, które z pewnością ułatwi karmienie dziecka. W przypadku pielęgnacji dziecka – posiadamy również odpowiednią wanienkę, a także nocnik. Dla starszych dzieci oferujemy plac zabaw, w którym można spędzić aktywnie czas poprzez zabawę np. w piaskownicy.

 

Oferta dla bliskich osób i przyjaciół

Pamiętając, że podczas urlopu pragniemy spędzić z naszymi bliskimi jak największą ilość czasu, istnieje możliwość skorzystania z grilla oraz z mebli ogrodowych.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również specjalne miejsce na zrobienie tradycyjnego ogniska. W przypadku chęci wykorzystania aktywnie czasu, należy pamiętać że w swojej ofercie przygotowaliśmy możliwość skorzystania z posiadanych przez nas rowerowych oraz kijów nording walking.

Wypoczynek jako podziękowanie

Jest to również doskonały sposób na podziękowanie oraz prezent dla nas i naszych bliskich. Spędzenie wspólnie czasu w otoczeniu magicznych krajobrazów pozwala na zaciśnięcie więzi i ukazanie, jak ważni są dla nas nasi bliscy. Tanie noclegi Kobyla Góra jest doskonała dla wszystkich osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i zwolnić chwilowo tempo życia, by nabrać odpowiedniej energii do działania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się szczegółowo z naszą oferty i skorzystania z naszych usług!